km km
expand_more
Zamknij close

Potwierdź
expand_more
Zamknij close
cm³ cm³
KM KM

Potwierdź
expand_more
Zamknij close

Potwierdź
expand_more
Zamknij close
kg kg
kg kg

Potwierdź
expand_more
Zamknij close

Potwierdź

Hyundai H-1 FAQ:


Jaka jest ładowność Hyundai H-1?
Hyundai H-1 to samochód osobowo-dostawczy klasy średniej produkowany pod południowokoreańską marką od 1997 roku. Wszechstronność, wytrzymałość i duże możliwości przewozowe to najważniejsze cechy, które kształtują ten model. Pojazdy pierwszej generacji oferowane były w różnych konfiguracjach nadwozia. Hyundai H-1 w wariancie dostawczym charakteryzował się przestrzenią ładunkową o pojemności aż 5.7 m3. Model Hyundai H-1 drugiej generacji, którego produkcja rozpoczęła się w 2007 roku, cechuje zwarta i kompaktowa konstrukcja, a także nieco mniejsza ładowność. Najnowszy Hyundai H-1 charakteryzuje przestrzeń ładunkowa o pojemności 4.3 m3. W zależności od wybranego wariantu samochód pozwala na bezpieczny transport ładunku o masie od 987 do 1111 kg. Samochód mierzy 5150 mm długości, 1920 mm szerokości oraz 1925 –1935 mm wysokości. Szerokie drzwi tylne i niski próg zapewniają bezproblemowy dostęp do przestrzeni ładunkowej, umożliwiając szybki i wygodny załadunek/rozładunek przewożonych towarów.
Jakie jest dostępne wyposażenie w kabinie Hyundai H-1?
Najnowszy model Hyundai H-1 odbiega wielkością i wyglądem od typowych azjatyckich samochodów dostawczych. Wnętrze kabiny jest stosunkowo przestronne i dobrze wyposażone, co pozytywnie wpływa na komfort codziennego użytkowania pojazdu. Hyundai H-1 dostępny jest w kilku wariantach wyposażeniowych, co pozwala dopasować samochód pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji. Kabina jest ergonomiczna i wykonana z najwyższej jakości materiałów. Największą spośród wszystkich zalet nowego H-1 jest dobrze zaprojektowana deska rozdzielcza, która skupia w jednym miejscu najważniejsze elementy sterowania, ułatwiając kierowcy prowadzenie pojazdu. We wnętrzu nie zabrakło także wielu pojemnych i praktycznych schowków, zlokalizowanych w różnych miejscach. W zależności od wybranej konfiguracji nowy Hyundai H-1 może być wyposażony w system ABS z EBD, komplet poduszek powietrznych, klimatyzację manualną lub automatyczną, wielofunkcyjną kierownicę, elektryczne sterowanie szyb bądź radio CD/MP3.
Jakie są opinie Hyundai H-1?
Hyundai H-1 to jeden z tych modeli azjatyckich aut dostawczych, który zarówno pod względem wyglądu, jak i ładowności bardzo przypomina modele europejskich producentów. Model H-1 w wariancie dostawczym cieszy się całkiem dobrą opinią wśród polskich kierowców, dotyczy to w szczególności samochodów drugiej generacji, które zostały wprowadzone na rynek w 2007 roku. W porównaniu do modelu pierwszej generacji nowy Hyundai H-1 oferuje bardziej przestronne i komfortowe warunki jazdy. Użytkownicy pozytywnie oceniają m.in. wysoką jakość materiałów wykorzystanych do wykończenia wnętrza kabiny, ergonomiczną i dobrze zaprojektowaną deskę rozdzielczą, przemyślane schowki oraz zastosowane rozwiązania technologiczne i systemy wspomagające kierowcę. Zaletą modelu H-1 są także mocne i wydajne silniki wysokoprężne CRDi. Niestety model H-1 nie pozostaje bez wad. Wśród wielu pozytywnych opinii znajdują się również i te negatywne, które w szczególności dotyczą poważnych usterek układu elektrycznego.
Jakie jest średnie spalanie w Hyundai H-1?
Hyundai H-1 od samego początku był dostępny w szerokiej gamie silników do wyboru, co umożliwia wybrać model z napędem odpowiadającym indywidualnym potrzebom. Samochód dostawczy południowokoreańskiego producenta cechują stosunkowo dobre osiągi jak na pojazd tej klasy. Jeżeli chodzi o model H-1 pierwszej generacji, to występowały one z silnikiem o pojemności 2.5l oraz mocy 80 KM, przy 3900 obr./min. Model występuje z manualną skrzynią biegów oraz napędem na cztery koła. Prędkość maksymalna, jaką może osiągnąć wynosi 125 km/h, natomiast średnie spalanie w cyklu miejskim 12.2l/100 km. O wiele lepszymi osiągami i znacznie niższym zużyciem paliwa może pochwalić się Hyundai H-1 drugiej generacji. Najmocniejszy z dostępnych wysokoprężnych silników CRDi o pojemności 2.5l, jaki znajdziemy pod maską, generuje moc aż 170 KM, przy 3800 obr./min. Natomiast średnie spalanie wynosi 8.5l/100km. W sprzedaży znajduje się także model z silnikiem o mocy 136 KM, który zużywa średnio 8.8l/100km.