Samochody.pl nowy bieg motoryzacji


Połączyliśmy najnowsze technologie z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, po to, aby na początku 2020 roku wystartować z nowym portalem ogłoszeń motoryzacyjnych. Serwis Samochody.pl powstał po to, aby oferować partnerską i długofalową współpracę zarówno komisom jak i salonom samochodowymi, ale nie tylko – prywatni sprzedawcy również zastaną u nas atrakcyjne ceny i partnerskie podejście. Jak naszą mantrę powtarzamy, że każdy użytkownik serwisu jest dla nas pierwiastkiem tworzącym całość, a wszystkim chcemy zapewnić przyjazny i przede wszystkim godny zaufania portal ogłoszeniowy. W serwisie Samochody.pl można znaleźć ogłoszenia sprzedaży nowych i używanych pojazdów z całej Polski – różne marki, modele i roczniki. Niezależnie od tego, czy chcecie sprzedać samochód osobowy, dostawczy czy motocykl – nasz portal pozwoli na sprawne dodanie ogłoszenia i dotarcie do jak największej liczby potencjalnych kupujących.

To dla Was tworzymy i bezustannie doskonalimy Samochody.pl w oparciu o innowacje, ale bazujemy też na dobrych i sprawdzonych wzorcach. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, oraz nowe trendy w IT oraz w motoryzacji szeroko pojętej. Ciekawe sugestie użytkowników są natychmiast rozpatrywane i wdrażane. Ukończyliśmy liczne integracje ułatwiające współpracę, prowadzimy rozmowy ze strategicznymi partnerami, ulepszamy portal o dodatkowe funkcjonalności - to jedynie kilka z najważniejszych punktów naszego rozwoju.

Masz na sprzedaż samochody osobowe , samochody dostawcze lub motocykle? Oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny ogłoszeń i wyróżnień. Jeśli masz jakieś sugestie – koniecznie napisz na [email protected]. Jeśli chcesz się przekonać o naszej skuteczności – nie wahaj się, załóż konto i dodaj ogłoszenie.

 

Samochody.pl - Nowy bieg motoryzacji