addDodaj ogłoszenie
Samochody osobowe używane i nowe na sprzedaż

Bmw M2

Ogłoszenia sprzedaży nowych i używanych Bmw M2 od dealerów, komisów i osób prywatnych. Sprawdź ogłoszenia i porównaj ceny Bmw M2

Praktycznie zawsze modele z linii BMW M były sporych rozmiarów, pod maską miały ogromne silniki, a ich masa znacząco utrudniała zabawę taką jak drift. Problemy te rozwiązało powstanie BMW M2. Istnieje wiele powodów, które sprawiają, iż BMW M2 używane i nowe określane jest jako jedno z najlepszych aut do zabawy. Jest to przede wszystkim kompaktowe coupé, które masa własna jest dość niska, gdyż wynosi około półtorej tony. Do tego BMW M2 zachwyci Cię swoją zwinnością, niezłą jednostką napędową 3.0 R6 o mocy do nawet 444 koni mechanicznych i atrakcyjnym wyglądem. Oferty sprzedaży na naszej stronie warto sprawdzić też dlatego, że pierwszej generacji BMW M2 w polskich salonach już po prostu nie ma.

Modele BMW FAQ:


Jakie są ceny BMW M2?

Wchodzimy na o wiele głębsze wody. Każdy, kto chociaż trochę interesuje się światem motoryzacji, doskonale wie, co oznacza literka M w przypadku marki BMW. Maksymalna moc, maksymalne osiągi i maksymalne sportowe doświadczenia. Najniższym modelem z takowym wyróżnieniem jest BMW M2. Najniższa wersja tego modelu, choć i tak naprawdę przepotężna, warta jest 228 700 złotych. Rozszerzając jednak silnik i wyposażenie, możemy dobić aż do kwoty 254 900 złotych.