addDodaj ogłoszenie
Samochody osobowe używane i nowe na sprzedaż

Bmw Z4

Ogłoszenia sprzedaży nowych i używanych Bmw Z4 od dealerów, komisów i osób prywatnych. Sprawdź ogłoszenia i porównaj ceny Bmw Z4

Jazda kabrioletem to naprawdę unikalne przeżycie. Wiatr we włosach i większy kontakt z otaczającym światem przemawia do wielu kierowców. Dlatego od lat na rynku dostępne jest BMW Z4. Obecnie oferowane BMW Z4 nowe to najprawdopodobniej ostatnia generacja tego modelu. Dlatego, jeśli myślisz o jego zakupie, warto byś sprawdził oferty sprzedaży obecne na naszej stronie. BMW Z4 zyskało popularność przez swoje kompaktowe wymiary i szczególnie jego pierwsza generacja odniosła spory sukces, gdyż auto w wersji roadster zostało wyprodukowane w nakładzie 181 tysięcy sztuk. Jeśli jednak nie pasują Ci roadstery, to na naszej stronie dostępne jest również BMW Z4 w nadwoziu coupé.

Modele BMW FAQ:


Jakie są ceny BMW Z4?

Na sam koniec omawiania samochodów z Bawarii, weźmiemy sobie auto trudne do sklasyfikowania powyżej. Mowa bowiem o BMW Z4. Ten samochód to klasyczny roadster, który przede wszystkim ma sprawiać przyjemność z jazdy, choć nie oznacza to, że nie ma w sobie drapieżnej mocy. Czy cena również jest przyjemna? To zależy. Podstawowa wersja tego samochodu jest wyceniane na 189 900 złotych, lecz istnieje na przykład możliwość wyboru lepszego pakietu wyposażenia – wtedy Z4 będzie kosztować aż 305 500 złotych.