addDodaj ogłoszenie
Samochody osobowe używane i nowe na sprzedaż

Porsche 718

Ogłoszenia sprzedaży nowych i używanych Porsche 718 od dealerów, komisów i osób prywatnych. Sprawdź ogłoszenia i porównaj ceny Porsche 718

Porsche 718 FAQ:


Jakie jest średnie spalanie Porsche 718?

Porsche 718, jest jednym z bestsellerowych samochodów osobowych, jakie znajdują się w produkcji marki Porsche. Konkretnie ten model samochodu, cechuje się mianem auta sportowego. Dzięki swojemu centralnie umieszczonemu silnikowi, łączą wyścigowego ducha legendarnego Porsche 718. Jest ono uważane mianem auta przyszłości, którego nowoczesny efekt, jest przełożony na współczesne drogi. Porsche 718, posiada kilka pojemności silników, a tym samym różnych jego mocy. Dlatego też średnie spalanie tego modelu, różni się od siebie w zależności od mocy silnika. Wspominając o silnikach Porsche 718, warto również zwrócić uwagę na jego średnie zużycie paliwa. Jeśli chodzi o silniki benzynowe, z którymi możemy spotkać się najczęściej, średnie spalanie tego modelu znajduje się w granicach 13.0 litrów na odległości 100 kilometrów. Jest to jednak zużycie paliwa, które jest ukazane w silniku 2.5l, o mocy 365 koni mechanicznych, a Porsche 718, posiada w swojej ofercie również mocniejsze silniki.

Jaki silnik wybrać Porsche 718?

Porsche 718, jest to jeden z lepszych sportowych samochodów na rynku, z którym możemy się spotkać. Marka Porsche, posiada w swojej ofercie najlepsze na rynku samochody, które są uznawane mianem demonów szybkości. Silniki przy tego rodzaju samochodach, muszą być odpowiednio dobrane, o odpowiedniej pojemności oraz mocy, aby pozwalały z jak najlepszego komfortu jazdy. Porsche 718, najczęściej korzysta z 4-cylindrowych turbodoładowanych silników typu bokser. Warto podkreślić, że jednostki coupe, jak i roadster legitymują się bardzo podobnymi do siebie mocami silników. Jednym z najbardziej podstawowych silników przy modelach takich jak Porsche 718, jest 2.0l silnik, który posiada nawet do 300 koni mechanicznych. Model “S”, wyróżnia się już silnikiem 2.5l, który generuje 350 koni mechanicznych. Porównując moc silników w najnowszych generacjach samochodu względem generacji poprzedniej, liczba koni mechanicznych wzrosła o 25 KM. Są to jedne z najlepszych silników w sportowych samochodach.

Jakie są opinie o Porsche 718?

Porsche 718 jest jednym z bardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych, z jakimi od czasu do czasu możemy spotkać się na mieście. Jest to świetny samochód dla pasjonatów samochodami z najwyższej półki, czy też dla klientów, którzy poszukują samochodu wyróżniającego się z tłumu. Ogólne opinie na temat Porsche 718, są bardzo dobre. Większość z kupujących nie ma jakichkolwiek zastrzeżeń, pomimo małego wnętrza, czy też czasami głośniejszego użytkowaniu, które jest spowodowane głośną pracą silnika. Jednak nie jest to zdziwieniem przy odpowiednich pojazdowi silnikach, jakie posiada w swoich parametrach. Porsche 718 jest samochodem bardzo stabilnym na drodze, a zarazem posiada adaptacyjne zawieszenie, które daje odpowiedni komfort resorowania. Ku zaskoczeniu, Porsche 718 jest przystosowany do dróg miejskich, jednak w niejednej sytuacji, potrafi wyprowadzić kierowcę z najgorszych tras. Dodatkowym ułatwieniem w samochodzie, jest automatyczna skrzynia biegów, która dodatkowo pracuje w trybie ekonomicznym.

Jakie są wymiary Porsche 718?

Jeśli chodzi o samochody sportowe, zazwyczaj nie posiadają one zbyt dużych wymiarów, dzięki czemu możemy z łatwością wykorzystywać je również do jazdy codziennej po mieście. Jeśli chodzi o Porsche 718, jest to samochód sportowy, który posiada standardowe wymiary, nie tylko jak na samochód sportowy, ale także jak na zwykły samochód osobowy. Jeśli chodzi o jego dokładne wymiary, długość wynosi 4379 mm, szerokość natomiast 1801 mm, rozstaw osi szacuje się na 2475 mm, a wysokość na 1295 mm. Warto jest również wspomnieć o masie własnej Porsche 718, która wynosi dokładnie 1410 kg, a masa całkowita 1655 kg. Dzięki swoim odpowiednim wymiarom, świetnie sprawdza się na różnych powierzchniach drogi, dodatkowo pozwala na zachowanie komfortowej oraz przyjemnej jazdy. Porsche 718, jest samochodem sportowym z bardzo zadbanym wnętrzem, które zachwycą nie jednego klienta. Najnowsza generacja Porsche 718, została wyprodukowana w pierwszych egzemplarzach w roku 2016 i jest produkowana aż do dziś. Cieszy się coraz większym zainteresowaniem.