Samochody osobowe używane i nowe na sprzedaż

7 osobowe samochody osobowe | Samochody 7 osobowe - używane i nowe ogłoszenia na sprzedaż

Samochody Osobowe 7 osobowe. Sprawdź ogłoszenia motoryzacyjne aut osobowych typu 7 osobowy na samochody.pl

Spore rodziny często mają problemy z wyborem odpowiedniego auta, które pomieści wszystkie dzieci. Odpowiedzią na te kłopoty może być 7 osobowy samochód, który pozwoli na wspólną jazdę dla całej rodziny. W tych czasach auta osobowe typu 7 osobowy są raczej niszowe, lecz mimo wszystko taki samochód w swojej gamie modelowej posiada praktycznie każdy producent. Jeśli posiadasz dużą rodzinę, to u nas możesz znaleźć auto, które pozwoli na pomieszczenie jej w całości. Do tego często 7 osobowy samochód jest wyposażony w wiele schowków, które znacząco powiększają dostępną przestrzeń bagażową, co również jest niezwykle ważne w wypadku większych rodzin.

Samochody 7-osobowe

Samochody 7-osobowe nie stanowią osobnego typu nadwozia. W wielu rodzajach aut osobowych może zmieścić się aż tyle osób. Co ciekawe - obecnie rośnie zainteresowania autami tego typu, bo są to pojazdy osobowe dostosowane do potrzeb dużej rodziny lub mogące zapewnić komfortowe warunki podróży mniejszej liczbie pasażerów.

Nie tylko Minivan

Kiedyś samochodem osobowym na 7 osób, czyli kierowcę i 6 pasażerów był wyłącznie Minivan. Tylko w takich autach było wystarczająco dużo miejsca, by zmieściło się tyle osób. Najczęściej były one ustawione w trzech rzędach. W pierwszym był fotel kierowcy i pasażera, w drugim trzy fotele dla pasażerów, a trzeci rząd złożony był z dwóch siedzeń. W nowoczesnych autach osobowych ten ostatni rząd rozkłada się w przestrzeni bagażowej. W razie potrzeby siedzenia te można też złożyć, by mieć więcej miejsca na bagaże. Właśnie dlatego samochód 7 osobowy to już nie tylko wyłącznie Minivan, ale też miejskie Crossovery, Combi i SUVy. Auta te są dostosowane do współczesnych wymagań stylistycznych odbiorców i z łatwością mogą wyprzeć Minivany.

Wiele możliwości

Samochód osobowy przeznaczony dla siedmiu osób to bardzo dobra propozycja dla dużych rodzin, choć trzeba pamiętać, że wygodnie będą podróżowały w nich również te mniejsze. W wielu autach umieszczenie trzech fotelików dziecięcych w jednej linii jest niemożliwe. Często też ustawienie dwóch fotelików uniemożliwia już zajęcia miejsca przez trzecią osobę na tylnej kanapie. W takim wypadku rozwiązaniem jest właśnie samochód osobowy na siedem osób. Co ważne, współcześnie auta te często mają miejski charakter, a z zewnątrz wcale nie widać po nich, jak pojemne w rzeczywistości są. Dzięki temu można swobodnie nimi manewrować i nie obawiać się o kłopoty z parkowaniem. Modułowe wnętrza pozwalają na dowolne składanie i rozkładanie ostatniego rzędu siedzeń. Dzięki temu można dopasować wnętrze do swoich rzeczywistych potrzeb. Dlatego też, gdy bardziej zależy nam na przestrzeni bagażowej, siedzenia można złożyć, aby zajmowały mniej miejsca.

Artykuły i porady

ceny paliw

Czy ceny paliw mogą spaść?

Temat niebywale wysokich cen paliw jest ostatnimi czasy bardzo gorący. Oczywiście nie można się temu dziwić – ogromna cena benzyny czy diesla wpływa na naprawdę wiele aspektów naszego życia. Ostatnio jednak możemy zauważyć spadki cen na stacjach. Od czego one zależą i czy mogą się utrzymać?...

Wiecej keyboard_double_arrow_right