expand_moreclose
expand_moreclose
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
km
expand_more
km
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
cm³
expand_more
cm³
expand_more
KM
expand_more
KM
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more

SsangYong Rexton FAQ:


Jakie jest średnie spalanie SsangYong?

Dzisiaj średniej wielkości auta typu SUV wydają się mimo wszystko bardzo często występować na rynku tego typu pojazdów. Co ciekawe nie tylko znane europejskie marki, ale także inne firmy starają się dzisiaj skutecznie gonić konkurencję. Na pewno koreańskie samochody są mimo wszystko w stanie przedstawić własną wizję samochodu w pełni uniwersalnego, co z pewnością można dzisiaj uznać za dużą zaletę. Jakby nie patrzeć spalanie Ssang Yong to przede wszystkim właściwa korelacja, która występuje między układem napędowym a częstotliwością zużycia benzyny. Poprawa wielu aspektów sprawiła, że dzisiaj zużycie benzyny w tego typu bardziej nietypowych modelach wynosi od 6,4 litry na 100 kilometrów do nawet 12,4 jeśli mówimy tutaj o mieszanym trybie jazdy bez żadnych oszczędności. Średnia jazda pozwala jednak w pełni utrzymać oszczędny poziom zużycia paliwa, co w tym wypadku wydaje się odpowiednim rozwiązaniem praktycznym. Takie nowoczesne standardy wydają się być wskazane w takim konkretnym wydaniu.

Jaki silnik wybrać SsangYong?

Zastosowany w tego typu pojeździe układ napędowy wydaje się tutaj dobrym rozwiązaniem, które często spotykamy u innych producentów samochodów Oznacza to przede wszystkim, żeSamochody.pl"> silnik Ssang Yong to przede wszystkim solidne 5-cylindrowe silniki o pojemności 2,7 litra. Można więc powiedzieć, że w niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zauważyć, do podobieństwa pomiędzy kilkoma znanymi markami, co w tym wypadku brzmi jak właściwa zaleta niż wada. Można więc powiedzieć, że to dzięki takiemu wyborowi, możemy mimo wszystko liczyć na niskie spalanie benzyny. Oczywiście w większych silnikach zużycie jest stosunkowo duże większe, ale jednocześnie wraz z tym wzrostem spalania może jednocześnie liczyć na o wiele lepsze osiągi niż w fabrycznej wersji. Auto tego typu dobrze się prowadzi, co w tym wypadku również należy potraktować jako zaletę. Jakby nie patrzeć to moc odpowiedniego silnika wpływa tutaj w dużym stopniu również na zużycie danych podzespołów, jednak takie mocarne silniki są w stanie pracować bez większych problemów.

Jakie są opinie o SsangYong?

Można powiedzieć, że taka rekreacyjna forma SUV-a pod wieloma względami może nam się podobać. Tutaj mamy odpowiednie połączenie cech typowo terenowych z jazdą miejską, dlatego też jesteśmy w stanie stwierdzić, że jest to uniwersalne wykorzystanie najważniejszych cech, które występują w tego typu modelach samochodów. Jakby nie patrzeć to opinie Ssang Yong to przede wszystkim ciekawe wizualne rozwiązania, sprawiające, że już na pierwszy rzut oka całość wyróżnia się swoimi nietypowymi rozwiązaniami. Jakby nie patrzeć to drzwi w tego typu modelu mają nieco większe nachylenie, przez co otwierają się pod lekkim kątem, ale w tym wypadku ich domknięcie jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnej formuły. Tak więc można śmiało podkreślić, że w tego typu aucie znajdziemy również więcej miejsca, co wydaje się być dobrą opcją. Taka jakość i konkret przedstawionych rozwiązań sprawiają, że z pewnością wiele na tym wszystkim zyskujemy. Oryginalne wykonanie pewnych elementów samochodu to tutaj ciekawy aspekt.

Jakie są wymiary SsangYong?

SUV-y często mają to do siebie, że charakteryzują się one nieco większą pojemnością W tym wypadku taki pięciodrzwiowy model samochodu, może prezentować się naprawdę dobrze, nawet na tle wielu innych europejskich samochodów w tej samej klasie. Tutaj nawet pewne elementy nadwozia są na tyle zmodyfikowane, że taki face lifting wyszedł tej marce zwyczajnie na dobre. Z pewnością wymiary Ssang Young powinny dzisiaj zainteresować kierowców, którzy oczekują solidnego SUV-a w odpowiednim wydaniu. Długość pojazdu to 4450 milimetrów, co daje nam nieco dłuższy design od poprzedniego modelu tego samego producenta. Auto jest stosunkowo szerokie, ale w tym wypadku bardziej opływowy kształt wydaje się dużą zaletą dla takiego rozwiązania. W tym wszystkim wysokość samochodu to jakieś 1629 milimetrów, co równie sprawia, że przy odpowiednich porównaniach widać, że auto jest o dużo wyższe od innych modeli, co również trzeba potraktować jako konkretną zaletę. Na pewno warto tutaj zauważyć, że auto jest stosunkowo lekkie jak na klasę SUV.

Jakie są ceny SsangYong Rexton?

Firma SsangYong skupia się głównie na produkcji masywnych SUV-ów, co ma oczywiście odzwierciedlenie, jeżeli spojrzymy na ogłoszenia SsangYong Rexton. Ile jest wart ten samochód, mając na uwadze najnowsze oferty sprzedaży nowych egzemplarzy? Wyjściowa cena flagowca południowokoreańskiej marki to 172 990 złotych. Jeżeli jednak zdecydujemy się na pakiet wyposażenia Sapphire, cena wzrośnie do 222 990 złotych.

SsangYong Rexton to SUV klasy średniej, a następnie wyższej produkowany przez południowokoreańską markę od 2001 roku. Od 2017 roku dostępna jest jego druga generacja. Po 16 latach nowa wersja modelu została opracowana zupełnie od podstaw. Aktualnie jest to 5-drzwiowy SUV segmentu E, a w zależności od wybranej wersji oferuje od 5 do 7 miejsc. Rexton jest ciekawym połączeniem SUV-a z luksusowym samochodem. Jest porównywany do Toyoty Land Cruiser, jednak w związku z mniejszym prestiżem samej marki jak i nieco mniejszym zaawansowaniem technicznym koreański model jest znacznie tańszy. Jednocześnie może pełnić rolę wielkiego auta idealnie przygotowanego do poruszania się po trudnym terenie jak i rodzinnego modelu wyższej klasy, który zapewni wszystkim podróżującym wysoki komfort. Wnętrze jest przestronne, wygodne i ciekawie urządzone. Natomiast sama sylwetka zdecydowanie wyróżnia się w tłumie – jest to masywny, luksusowy model. Dodatkowo, w cenie o wiele niższej niż inne konkurencyjne modele w podobnym standardzie, jesteśmy w stanie kupić świetnie wyposażony model Rexton. Jeśli interesuje Cię nowy lub używany SsangYong Rexton, na naszej stronie znajdziesz ciekawe oferty sprzedaży i trafisz na model dopasowany do Twoich potrzeb.