Samochody osobowe używane i nowe na sprzedaż

Nissan Ariya - używane i nowe - ogłoszenia

Ogłoszenia sprzedaży nowych i używanych Nissan Ariya od dealerów, komisów i osób prywatnych. Sprawdź ogłoszenia i porównaj ceny Nissan Ariya

Auta elektryczne to absolutnie przyszłość motoryzacji. Właśnie przez to powstał drugi elektryk w ofercie Nissana, którym jest Nissan Ariya. Mimo tego, że debiut odbył się w 2020 roku w wypadku modelu Nissan Ariya nowe egzemplarze dopiero trafiają do salonów. Gdy tam już się pojawią, to można się spodziewać, że oferty sprzedaży będą bardzo rozchwytywane. Nissan Ariya to dobry przykład tego, że elektryczna motoryzacja wcale nie jest przekleństwem. Ma on atrakcyjny, futurystyczny design, niezłą moc, a także naprawdę solidny zasięg. Jego debiut rynkowy może być świetną okazją dla Ciebie na zapoznanie się z samochodami elektrycznymi.

Nissan Ariya

Najnowszej generacji, w pełni elektryczny crossover Nissana będzie dostępny na rynku motoryzacyjnym pod koniec 2021 r. Jest on najczystszym przykładem możliwości systemów Nissan Intelligent Mobility. Został on stworzony po to, aby uwolnić drzemiącą moc we wszystkich fanach szybkiej jazdy. Nissan Ariya to samochód, który przekracza granice możliwości, autonomii oraz niepowtarzalnego stylu.

Nissan Ariya –dane techniczne, przyspieszenie oraz moc

Nissan Ariya to w pełni nowoczesny, elektryczny crossover, należący do górnej części segmentu C -SUV. Posiada on 4,595 m długości, 1,85 m szerokości oraz 1,655 metra wysokości. Z kolei rozstaw osi wynosi 2,775 metra. Samochód ten został wyposażony w akumulatory 63 (65) oraz 87 (90) kWh oraz posiada napęd na jedną lub obie osie. Jego przyspieszenie do 100 km/h w najmocniejszej wersji wynosi tylko 5,1 sekundy.

Wersja e-4ORCE All-Wheel Drive dzięki posiadaniu dwóch silników, zapewnia niesamowite przyspieszenie, przesyłając moc na przednie lub tylne koła. Zapewnia ona doskonałą przyczepność w każdych warunkach, podnosi komfort jazdy oraz ułatwia pokonywanie wszystkich zakrętów. Z kolei technologia e-Pedal sprawia, że jazda jest zawsze bardzo przyjemna.

Nissan Ariya – nowoczesny samochód o futurystycznym designie

Nissan Ariya to bez wątpienia olśniewający wyraz nowej wizji samochodów. Jego sylwetkę zdobią płynne linie, które doskonale podkreślają harmonijny design. Z kolei ostre oraz cienkie reflektory LED tworzą unikalny wygląd przodu, a w szczególności podczas jazdy po zmroku. A nowe, dobrze podświetlane logo, z daleka rzuca się w oczy.

Wnętrze Nissana Ariya jest bardzo przestronne, dzięki czemu zarówno kierowca jak i wszyscy pasażerowie mają zapewnioną dużą wygodę podczas podróżowania. Płaska podłoga w dużym stopniu potęguje wrażenie przestrzeni, a nowoczesne oświetlenie tworzy bardzo nastrojowy klimat. Cena Nissana Ariya 2WD 63 kWh ma wynosić w Polsce około 230-240 tysięcy złotych.

Modele Nissan FAQ:


Jakie są ceny Nissan Ariya?

Nissan Ariya to najnowszy model japońskiej marki, który jest drugim w pełnym elektrycznym samochodem osobowym Nissana. Ten ciekawy crossover wywołuje sporo zamieszania na rynku, lecz jak kształtują się ostatecznie jego ceny katalogowe? Wysokiej klasy elektryczny crossover oczywiście nigdy nie kosztuje mało i właśnie dlatego za Ariyę nie zapłacimy mniej niż 138 900 złotych. Najlepsza dostępna na ten moment wersja to zaś koszt minimum 209 900 złotych.