expand_moreclose
expand_moreclose
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
km
expand_more
km
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
cm³
expand_more
cm³
expand_more
KM
expand_more
KM
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more

Nissan Navara FAQ:


Jakie jest średnie spalanie Nissana Navara?

W obecnych czasach kiedy motoryzacja postępuje coraz bardziej, mamy do czynienia z rozwojem marki, która słynie z dobrze wyglądających samochodów czy i tym razem jest tak samo dobrze. Z pewnością, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, wystarczy spojrzeć naSamochody.pl"> spalanie Nissan Navara, to właśnie tutaj zaobserwujemy duże zmiany i sporą oszczędność paliwa. Tak więc mówimy, tu o modelu gdzie mamy przebudowaną wersję silnika gdzie jednostka jest w stanie generować od 160 do nawet 190 koni mechanicznych, co z pewnością jest dobrym wynikiem w tej klasie. Trzeba zauważyć, że oprócz mniejszego spalania paliwa auto emituje, także mniej dwutlenku węgla co z pewnością również przyczynia się do większej oszczędności paliwa. Przy tradycyjnym silniku minimalne spalanie to około 7,1 litra paliwa na 100 kilometrów. W trybie turbo spalanie może wzrosnąć o jakieś 2 litry na 100 kilometrów. W tym wypadku większy silnik nie wpływa aż tak znacząco na wzrost spalania paliwa, dlatego też taka opcja wydaje się opłacalna.

Jaki silnik wybrać Nissana Navara?

Na pewno wspomniany odpowiedni dobór silnika gwarantuje nam konkretny dopływ mocy do samochodu, co zdecydowanie zwiększa jego przyspieszenie, jednak poziom spalania paliwa utrzymuje się na w miarę wyrównanym poziomie. Na pewnoSamochody.pl"> silnik Nissan Navara to jednostka wysokoprężna, która pozwala nam generować odpowiednią moc, co przekłada się w dużym stopniu na lepsze prędkości. Ponieważ jest, to trzecia generacja tym razem pokuszono się o 4 litrową jednostkę napędową. Można powiedzieć, że taki duży silnik generuje nawet do 265 koni mechanicznych, co przekłada się zdecydowanie na jakość przyspieszenia jak i całej jazdy. Z pewnością większa pojemność silnika to ukłon w stronę osób, które nie chcą tak często zatrzymywać się na stacji benzynowej. Jest to naprawdę solidny wybór, ponieważ moc silnika jest w stanie pokazać nam zupełnie inny wymiar jazdy. W tym wypadku taka jednostka sprawdzi się idealnie, jeśli jednak wolimy, coś mniejszego to warto pozostać przy tradycyjnej wersji silnika z mniejszą ilością koni mechanicznych.

Jakie są opinie o Nissanie Navara?

Można powiedzieć, że takie nowoczesne spojrzenie na jakość jazdy, jest tutaj wyraźnie zauważalne. Mamy do czynienia z prawdziwą jakością, która na pewno w dużym stopniu przyczynia się do poprawy naszych osiągów. Jakby nie patrzeć to w praktyce możemy wykorzystać taki samochód do różnych celów. Tak naprawdęSamochody.pl"> opinie Nissan Navara wskazują jedno, mamy do czynienia z naprawdę dobrze przygotowanym samochodem, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Komfort jazdy jest tutaj przede wszystkim bardziej wyważony, co mimo wszystko jest w dużym stopniu odczuwalne. Na pewno jazda po nierównym terenie jest odpowiednio amortyzowana przez zawieszenie, o czym często wspominają kierowcy mówiący właśnie o tym modelu samochodu. Jest to z pewnością właściwy model samochodu, który daje nam pełny komfort jazdy. Wystarczy tylko wsiąść i przetestować go w odpowiednich warunkach, aby samemu się przekonać do takiego nowoczesnego samochodu ze średniej klasy. Jakość samochodu także odgrywa tu dużą rolę.

Jakie są wymiary Nissana Navara?

Wiele osób zastanawia się, czy tym razem mamy do czynienia z dużym, czy też nieco mniejszym pojazdem. Jakby nie patrzeć to właśnieSamochody.pl"> wymiary Nissan Navara są jego największym atutem. W końcu jak na pick-upa przystało mamy tutaj naprawdę obszerny bagażnik, który jest w stanie pomieścić sporo bagaży. Oczywiście możemy powiększyć jego obszerność, poprzez złożenie tylnych siedzeń wtedy pojemność łączna wynosi około 1100 l, co jest dobrym wynikiem. Szerokość pojazdu wynosi, od 1850 mm do 2078 co faktycznie sprawia, że pojazd wygląda naprawdę imponująco. Jego długość dochodzi, do nawet 5280 mm co w tym segmencie jest już klasyfikowane jak mały wóz dostawczy. Jednak jakby nie patrzeć, mówimy tu o pick-upie sportowym, który radzi sobie z każdym terenem. Z pewnością jest to świetny wybór, ponieważ taki samochód przydaje się zwłaszcza w warunkach terenowych, a jego duże wymiary mogą nam jeszcze bardziej ułatwić jazdę. Warto więc zdecydować się na taki samochód, który może pokazać nam swoje możliwości na każdym odcinku drogi.

Nissan Navara to popularny pick-up produkowany przez japoński koncern od 1986 roku. Od 2014 roku na rynku jest dostępna jego czwarta generacja. Z początkiem produkcji, Navara zastąpiła model Datsun 720. Obecnie jest to dynamiczny model, a w zależności od generacji mamy do wyboru silniki benzynowe i diesla R4 i V6, jednak warto wiedzieć, że w IV generacji zniknęły z oferty opcje V6. Do wyboru są również różne typy kabiny, a co za tym idzie również ilość miejsc. Kabiny to LWB, SWB oraz King Cab. Liczba miejsc jaką oferuje ten model to od 2 do 4, a w najnowszej wersji jest już 5 miejsc. Navara jak każdy model ma swoje problemy, jednak jednocześnie znacznie więcej zalet. Mimo upływu lat konstrukcja nadal jest popularna, stosowane jest tradycyjne rozwiązanie ze sztywnym mostem na resorach piórowych. W bogatszych wersjach wyposażenia możemy znaleźć między innymi skórzaną tapicerkę, dwustrefową klimatyzację czy zestaw multimedialny z dużym ekranem, tempomat czy też ogrzewane fotele. Ładowność wynosi od 800kg do 910kg, a maksymalna masa przyczepy do 3000kg. Jeśli jednak interesuje Cię nowy lub używany Nissan Navara, koniecznie naszą stronę. Dostępne oferty sprzedaży są naprawdę zróżnicowane, więc z pewnością znajdziesz idealny egzemplarz.