expand_moreclose
expand_moreclose
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
km
expand_more
km
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
cm³
expand_more
cm³
expand_more
KM
expand_more
KM
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more

SsangYong Korando FAQ:


Jakie jest średnie spalanie SsangYong?

Nowoczesny Ssang Yoing to przede wszystkim bardziej koreańska myśl techniczna, która różni się od tej powszechnej europejskiej, mimo iż niektóre aspekty tego typu samochodów są przeniesione w dużym podobieństwie do siebie. Tutaj więc trzeba się faktycznie zastanowić, czy spalanie Ssang Yong Korando może być jeszcze mniejsze niż w poprzednich modelach. Oczywiście jakby nie patrzeć modelowo musimy brać pod uwagę wiele aspektów, bez tego ciężko jest cokolwiek oszacować. Korando zdaje się utrzymywać trend niskiego spalania paliwa, ponieważ przedział waha się tutaj między 6,5 do 12 litrów paliwa na 100 kilometrów. Jest to więc średnie spalanie paliwa, zwłaszcza jeśli udaje nam się wykręcić dwucyfrowe wyniki związane ze wspomnianym zużyciem. Na szczęście takie sytuacje zdarzają się rzadko i w wielu przypadkach zużycie utrzymuje się na dobrym poziomie. Pewne rozwiązania więc mogą okazać się dobre, zwłaszcza jeśli lubimy tego typu autem poruszać się po nieco mniej równym terenie, to właśnie wtedy możemy, sprawdzić co potrafią tego typu samochody.

Jaki silnik wybrać SsangYong?

Wybór silnika to kwestia kompletnie intuicyjna. Konstrukcje tego typu zazwyczaj opierają się już na konkretnych jednostkach mocy i w tym wypadku silnik Ssang Yoing Korando nie powinien być jakoś szczególnie modyfikowany. Możemy więc śmiało pozostać przy podstawowej jednostce, która mimo wszystko będzie w stanie zapewnić określony poziom działania i w sumie to jest to wszystko to, czego tak naprawdę potrzebujemy, od tego układu. W dużej mierze warto polegać na nowoczesnych rozwiązaniach, ponieważ to w nich jest dzisiaj nasza przyszłość. Silniki benzynowe nadal są, częścią wspomnianej konstrukcji dlatego też nie uświadczymy tutaj jakiegoś szczególnego odejścia od znanej nam myśli technicznej. Każdy więc sam zdecyduje jaka jednostka napędowa wyda się w tym temacie przydatniejsza. Niezależnie od wszystkiego taka jakość to prawdziwy strzał w dziesiątkę i warto sięgać po takie możliwości w praktyce. Kompatybilność pewnych rozwiązań może okazać się pomocna przy kilku zmianach, ale to już osobna kwestia.

Jakie są opinie o SsangYong?

Można powiedzieć, żeSamochody.pl"> opinie Ssang Yoing Korando są tutaj wyważone. Jednakże wiele osób ludzi jeździć w autach gdzie mamy dostępny pełny automat. Istnieje przeświadczenie, że dzięki prostym mechanizmom, auta tego typu są o wiele łatwiejsze w swojej obsłudze. Oczywiście pogląd ten może być wyrażony wtedy, gdy ktoś faktycznie miał styczność z tym samochodem i spróbował jazdy na takim pełnym automacie. Niewątpliwie sam samochód jest świetnym rozwiązaniem dla osób początkujących, którzy tak naprawdę dopiero zaczynają jeździć. Auto ma w sobie wystarczająco dużo mocy, aby zadowolić nas pełną dynamiką, dlatego też nic dziwnego, że tego typu opcja wydaje się dzisiaj realna. Korando to po prostu auto na swój sposób specyficzne i nie każdy wykaże tyle entuzjazmu, jednak jest to solidna marka i nie należy tutaj zamykać się na tego typu modele, które mogą nam sporo dać. Bezpieczeństwo czy też podwyższony standard komfortu, to przecież rzeczy, które muszą być dzisiaj dostępne w nowych samochodach.

Jakie są wymiary SsangYong?

Ponieważ tego typu modele produkuje się z dużą częstotliwością to także wymiary Ssang Yong Korando nie wydają się być jakoś szczególnie modyfikowane. Mamy tutaj do czynienia z długością samochodu o wartości 445 centymetrów długości i 187 centymetrów szerokości i 162 centymetry wysokości, ale w tym wypadku wysokość, zawsze była nieco większa w stosunku do innych samochodów znajdujących się w tym samym przedziale cenowym. Warto także podkreślić dużą pojemność bagażnika, która w tym modelu wynosi 551 litrów. W ten sposób wiemy, już mniej więcej czego możemy się spodziewać. Na pewno tego typu auta, to dla niektórych jedynie ciekawostki, ale są też realni ludzie, którzy na co dzień korzystają z tych samochodów i z pewnością wymiary samego auta, nie są w stanie nam przeszkadzać w żaden sposób podczas jazdy. Jeśli więc interesuje nas tego typu rodzaj samochodu, to na pewno warto się przyjrzeć tego typu modelom i wyciągnąć z tego własne wnioski. Tutaj po prostu należy podjąć decyzję samodzielnie.

Jakie są ceny SsangYong Korando?

Korea Południowa coraz śmielej poczyna sobie po europejskim rynku motoryzacyjnym, a SsangYong Korando używane i nowe jest tego najlepszym przykładem. Ile jednak kosztuje obecnie na rynku SsangYong Korando nowe oraz ile musimy wyłożyć na pełne uposażenie? Cena bazowej odmiany wynosi obecnie dokładnie 89 990 złotych. Najwyższy pakiet wyposażenia o nazwie Sapphire to zaś na ten moment koszt 145 990 złotych.

SsangYong Korando to model pierwotnie oferowany jako auto terenowe, a następnie jako kompaktowy SUV/crossover. Produkowany jest przez południowokoreańską markę od 1983 roku. Od 2019 roku na rynku jest dostępna jego czwarta generacja. Korando, po mocnych zmianach stylistycznych i nowym, bardziej europejskim podejściu producentów do konstruowania samochodów, stał się pierwszą naprawdę ciekawą propozycją marki. Kompaktowy SUV należy do segmentu C i oferuje miejsca dla 5 pasażerów. Wnętrze jest praktyczne, przestronne i bogato wyposażone. Do sporych plusów można zaliczyć również wygodę, jaką oferuje wszystkim pasażerom nawet podczas dalszych podróży. Swoim designem Korando przyciąga wzrok – wyrazista i estetyczna stylistyka do kolejna zaleta tego modelu. Silniki być może nie są zbyt oszczędne, ale za to są dynamiczne i trwałe. Producent do tego modelu proponuje jednostki benzynowe i wysokoprężne. Od 2021 roku w gamie silnikowej pojawiła się również elektryczna wersja e-Motion, która na jednym ładowaniu może przejechać do 350km. Jeśli interesuje Cię nowy czy używany SsangYong Korando, na naszej stronie znajdziesz ciekawe oferty sprzedaży i trafisz na model dopasowany do Twoich potrzeb.