Renault Trafic

Renault Trafic - opinie

Renault Trafic jest samochodem dostawczo-osobowym przedstawiającym naprawdę wysoki poziom tego rodzaju pojazdów. W porównaniu do innych pojazdów Renault z tego segmentu samochody używane Trafic są naprawdę dużym plusem w ofercie producenta. Nie zawodzą i są warte swojej ceny, a to przecież jedne z ważniejszych cech dobrego samochodu.

Design Renault Trafic

W tym modelu bardzo dużą zaletą jest świetnej jakości nadwozie. Użytkownicy chwalą sobie również trwałość i uproszczenie zawieszenia w Renault Trafic. Jak na tego typu samochód jego wnętrze jest dość komfortowe, tak więc nie ma się do czego przyczepić i na co narzekać. Wyciszenie w tym modelu także mieści się w normie, tak więc jest to samochód godny polecenia.

Charakterystyka Renault Trafic

Model Trafic został zaprojektowany przez firmę Renault w 1981, a jego produkcja trwa aż do dziś. Przez te 40 lat stworzono jedynie 3 generacje tego modelu. Renault Trafic jest to samochód dostawczy na naprawdę wysokim poziomie. Silnik tego modelu ma moc od 48 do 170 KM. Posiada on pojemność od 1598 do 1995 cm3. Dzięki takim parametrom Renault Trafic jest w stanie rozpędzić się do 185 km/h. Model ten wyposażony został w napęd przedni i napęd 4x4. Zasilany jest benzyną lub dieslem. Średnie spalanie Renault wynosi od 6,5 do 10,9 l na 100 km w zależności od modelu, który wybierzemy. Długość użytkowa wewnętrzna tego samochodu może wynosić nawet 4150 cm. Jego przestrzeń ładunkowa może mieć od 5,2 do 8,6 m3.

Wady Renault Trafic

Szukając wad tego samochodu przeglądając samochody dostawcze używane ciężko natknąć się na cokolwiek. Kierowcy głównie wskazują same zalety tego modelu. Jedną z wad tego samochodu szczególnie ważną dla rosłych osób będzie niemożność odsunięcia fotela na odpowiednią odległość. Będzie to sprawiało swego rodzaju problem przy prowadzeniu tego pojazdu. Takim małym mankamentem jest również umiejscowienie lewarka zmiany biegów zbyt blisko, ponieważ ogranicza on odczuwalnie ilość miejsca dla kolana kierowcy. Przy dłuższej trasie wady te mogą wpłynąć na komfort jazdy kierowcy.

 

Renault Trafic - opinie
Renault Trafic - opinie
Renault Trafic - opinie