Comperia

Kup samochód na raty z Comperia. Szybkie i bezpieczne finansowanie online

Serwis samochody.pl i porównywarka finansowa Comperia.pl połączyły siły. Od czerwca 2024 r. w naszych ofertach dostępna jest opcja finansowania zakupów. Oznacza to, że klienci samochody.pl mogą teraz kupować auta i niemal od razu uzyskać pożyczkę online. Wystarczy wypełnić wniosek. To znacznie przyspieszy internetowe transakcje.
 

zakup samochodu

O grupie Comperia

Grupa Comperia.pl działa na rynku finansowym od 2007 r. To jeden z najstarszych i największych podmiotów w branży. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiada licencję małej instytucji płatniczej. 

Porównywarka finansowa Comperia.pl wykorzystuje nowe technologie, ale dostarczyć najlepsze i dopasowane do potrzeb klienta oferty na rynku. Wystarczy kilka chwil, aby jej kalkulator okazał  propozycje znanych i sprawdzonych banków oraz instytucji finansowych. To narzędzie jest teraz dostępne również na stronie samochody.pl.

zakup samochodu

Jak to działa?

Uzyskanie finansowania w Comperia.pl jest niezwykle proste. Przy każdej ofercie w serwisie samochody.pl jest specjalny kalkulator. Trzeba określić w nim liczbę rat, kupując nowe auto. Potem pozostaje tylko wypełnić krótki formularz i czekać na telefon od konsultanta Comperia.pl.

Wystarczy tylko kilka minut, aby uzyskać finansowanie w renomowanym banku takim jak chociażby Alior Bank, BNP Paribas, PKO BP lub Santander Consumer Bank. Samochody.pl to kolejny partner porównywarki Comperia.pl z branży motoryzacyjnej. Liczymy na to, że formularz dostępny w ofertach w naszym serwisie usprawni i przyspieszy dokonywanie transakcji.

zakup samochodu