Porsche Macan

Porsche Macan - opinie

Na rynku wtórnym jest dostępnych wiele ofert SUV-ów, niestety ich ceny z miesiąca na miesiąc szybują w górę. Jeśli zamierzamy zakupić takie duże samochody używane, warto się pospieszyć z decyzją ze względu na to, że ceny raczej nie spadną. Jeśli chcemy kupić naszego wymarzonego SUV-a z salonu, musimy liczyć się z tym, że niebawem będzie trzeba na to długo poczekać.

Porsche Macan - przestronny SUV

Porsche Macan jest najchętniej wybieranym przez kierowców samochodem tej marki. Jest to samochód bardzo bezpieczny, a w testach zderzeniowych otrzymał maksymalną ocenę wynoszącą 5 gwiazdek. Model ten produkowany przez firmę Porsche zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz wygląda naprawdę imponująco. Fotele w Porsche Macan są bardzo komfortowe, mają opcje wentylacji i podgrzewania, a także regulacji w aż 18 kierunkach. Co prawda to dodatkowe wyposażenie jednak w porównaniu do jego zalet i ceny samochodu jest niedrogie. Jak przystało na samochód wyprodukowany przez Porsche, egzemplarz ten jest najwyższej jakości samochodem osobowym, który wybrało już wielu kierowców.

Porsche Macan - parametry

Porsche Macan jest to duży SUV mający około 4,7 metra długości. Samochód ten posiada nadwozie typu kombi i stały napęd na 4 koła off road. Jeśli chodzi o paliwo, to samochód zatankujemy benzyną lub dieslem. Model Macan jest produkowany od roku 2013. Do dziś na rynek zostały wypuszczone 2 generacje tego modelu. Samochód ten należy do wyższej klasy średniej samochodów osobowych, do tego prezentuje się bardzo dobrze. Moc silnika Porsche wynosi od 245 do 440 KM, dlatego jego prędkość maksymalna to 272 km/h. Ma on pojemność od 1984 do 3604 cm3 i spala od 7,4 do 9,7 l na 100 km. Jest to bardzo oszczędny SUV. 

Wady w Porsche Macan

Do wad Porsche Macan należy z pewnością mała przestrzeń na tylnej kanapie – za tą cenę moglibyśmy spodziewać się czegoś więcej. Podczas szybkiej jazdy tym modelem jest dość głośno, co w pewnym stopniu wpływa na komfort jazdy. Poza tym osiągi bazowego silnika Porsche Macan mogą nas rozczarować. Oprócz tych niuansów samochód ten jest bezawaryjny i wolny od wad.

 

 

Porsche Macan - opinie
Porsche Macan - opinie
Porsche Macan - opinie