Samochody.pl - Nowy bieg motoryzacji

Samochody.pl - Nowy bieg motoryzacji

Samochody.pl to zupełnie nowy, wyższy bieg motoryzacji. 

Poznajcie ideę oraz cel powstania naszego serwisu. 
Przede wszystkim uważamy, że do pełnego zrozumienia rynku motoryzacyjnego potrzebne są nie tylko dane statystyczne i wielkie plany, najważniejszą rolę gra doświadczenie. To właśnie połączenie ponad 30 letniego doświadczenia, najnowszych technologii i pasji do motoryzacji przyczyniło się do powstania branżowego portalu, który jest narzędziem służącym do zwiększenia sprzedaży samochodów osobowych, motocykli, aut dostawczych i ciężarowych, motocykli, części samochodowych oraz do oferowania usług serwisowych (naprawy, auto detailing, wymiany szyb, transport samochodów, pomoc drogowa i inne).

Jako zespół uważamy, że obecny rynek motoryzacyjny potrzebuje wspólnej polityki sprzedażowej w serwisach internetowych w taki sposób, aby każdy użytkownik portalu mógł prowadzić sprzedaż w sposób stabilny i przewidywalny. Samochody.pl to nie tylko duże przedsięwzięcie biznesowe, ale przede wszystkim ludzie - najważniejszym pierwiastkiem projektu jest każdy jego użytkownik, zarówno wystawcy jak i poszukujący. To właśnie potrzeby korzystających z portalu stawiamy na pierwszym miejscu tak, aby wszystkie strony czuły się usatysfakcjonowane. 

Co Wam oferujemy? 

Przede wszystkim uczciwe podejście. W związku z rozwojem oferujemy każdemu użytkownikowi, który zarejestruje się do 30 czerwca 2020r. darmowy pakiet 200 ogłoszeń przez kolejnych 12 miesięcy od dnia rejestracji. Cennik jest już również dostępny. 
Znajdziecie u nas wiele przydatnych funkcjonalności:

  • Subdomena z końcówką _______.samochody.pl dostępna w koncie dealera
  • Opcja wizytówki z pełną ofertą
  • Opcja wewnętrznych notatek służbowych
  • Tworzenie szablonu ogłoszeń
  • Opcja drukowanie ofert z kodem QR przenoszącym wprost do ogłoszenia
  • Opcja promowań na głównej stronie lub na górze listy wyszukiwania
  • Możliwość publikacji ogłoszeń w mediach społecznościowych z podglądem głównego zdjęcia
  • Opcja dodania wideo-prezentacji do ogłoszenia
  • i wiele innych

Jako użytkownicy poszukujący pojazdu możecie zapisywać wybrane konfiguracje – gdy tylko pojawi się ogłoszenie spełniające kryteria zostaniecie o tym niezwłocznie poinformowani. Funkcja subskrybcji umożliwia szybkie przesłanie informacji od sprzedawcy do obserwujących go użytkowników na przykład o nowych modelach, czy trwającej promocji. 

Dodatkowo portal jest oddany do użytku w wersji wielojęzykowej – dostępne języki to polski, angielski, niemiecki, rosyjski oraz ukraiński. W najbliższym czasie rozpoczynamy integrację z popularnymi programami dla dealerów i autokomisów umożliwiającymi masowe zamieszczanie ogłoszeń w największych portalach z ogłoszeniami. 

Wszelkie sugestie o dodatkowych funkcjonalnościach mogących ułatwić korzystanie z portalu samochody.pl prosimy zgłaszać na [email protected]
 

 

Zapraszamy do rejestracji i korzystania z portalu samochody.pl już dziś!