Suzuki Swift

Suzuki Swift - opinie

Wybierając samochody używane, warto zaryzykować i postawić na godne uwagi, mało awaryjne samochody japońskich producentów, które są niezwykle dopracowane i wykonane z dużą precyzją. Wybierając odpowiedni model, z pewnością będziemy z niego zadowoleni.

Suzuki Swift ogólnie

Suzuki Swift to typowo miejskie auto z doskonałą opinią wśród kierowców. Awarie w tym modelu zdarzają się jedynie sporadycznie. To faktycznie może napawać jedynie entuzjazmem. Niestety wnętrze tego samochodu nie należy do najlepszych. Jest raczej średnio przeciętne i bardzo minimalistyczne. Jeśli ktoś nie lubi innowacyjnych rozwiązań, poczuje się w nim jak ryba w wodzie. Kokpit jest bardzo prosty, a jego obsługa intuicyjna. Jeśli zależy nam na bogatszym wyposażeniu lepiej wybrać wersję Elegance lub Sport.

Suzuki Swift - charakterystyka

Suzuki Swift jest modelem produkowanym od 1985 roku. Samochód ten należy do segmentu klasy małej. Kupując samochody używane Suzuki Swift mamy do wyboru nadwozie typu hatchback, kabriolet oraz sedan. W ciągu 36 lat produkcji powstało 11 generacji modelu Swift. Dostępna jest opcja dwu, trzy i pięciodrzwiowa. W bagażniku zmieści się maksymalnie  947 litrów bagażu w zależności od tego, jaki model wybierzemy. Silnik tego modelu Suzukima moc od 50 do 140 KM i pojemność od  993 do 1590 cm3, zasilany jest dieslem, benzyną bądź w konfiguracji benzyna-prąd. Samochód posiada napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła. Swift jest średnim samochodem, ponieważ osiąga długość do 4,1 metrów.

Suzuki Swift - wady

Jeśli chodzi o awarie występujące w tym samochodzie, to są one naprawdę rzadkie, tak jak to przystało na stare, dobre japońskie samochody. To, co może nam przeszkadzać w Suzuki Swift to z pewnością skrzypienia, trzaski i stuki. Niestety na naszych drogach będzie zdarzało się to cały czas, pomimo że nie oznacza niczego poważnego. Ma to związek z wyeksploatowanymi łącznikami stabilizatora lub tulejkami. Zdarzyć się może, że sprzęgło lub skrzynia biegów nie wytrzymają tyle, ile zapewnia producent.

 

 

Suzuki Swift - opinie
Suzuki Swift - opinie
Suzuki Swift - opinie