Darmowe pakiety ogłoszeń w kategorii Części

Darmowe pakiety ogłoszeń w kategorii Części

 

Portal Samochody.pl rozrasta się każdego dnia, w dostępnych kategoriach pojawiają się kolejne nowe ogłoszenia motoryzacyjne. Działamy prężnie, rozbudowujemy się i stwarzać warunki korzystne dla poszukujących, czyli zapewnić znalezienie pojazdu lub produktu, którego potrzebują. Od początku roku do końca czerwca z promocji na #dobrystart skorzystało wielu użytkowników, dodając ogłoszenia samochodów osobowych, motocykli i aut dostawczych. Od teraz, w ramach akcji #dobrawspółpraca, rozpoczynamy przyznawanie kolejnych pakietów, tym razem ukierunkowanych na sprzedaż części motoryzacyjnych. W Polsce rynek części do pojazdów i maszyn jest ogromny – począwszy od części oryginalnych poprzez tańsze zamienniki, od drobnych elementów po zderzaki i ramy, a to daje nam miliardy sztuk w obrocie. Mając na uwadze ten fakt wychodzimy z inicjatywą dla osób i firm zajmujących się sprzedażą części motoryzacyjnych. Wprowadzamy nową promocję „Załaduj części na Samochody”. Poznajcie szczegóły:

Do końca roku 2021 dodawanie ogłoszeń w kategorii Części na portalu Samochody.pl jest darmowe! Każdy sprzedający części motoryzacyjne ma szansę wystawić nielimitowaną ilość asortymentu na naszej stronie zupełnie bezpłatnie. Co należy zrobić? 
1. Zarejestruj się, lub zaloguj do istniejącego konta. 
2. Przejdź na stronę formularza kontaktowego https://samochody.pl/kontakt
3. Podaj w treści wiadomości liczbę ogłoszeń, jaką chcesz otrzymać w ramach promocji na darmowe dodawanie części motoryzacyjnych. 
Gdy bezpłatny pakiet zostanie przyznany do konta otrzymasz informację na swój adres e-mail. Od tego momentu możesz dodawać ogłoszenia w kategorii „Części” bez żadnych kosztów. 

Dodatkowo od 1.01.2022 na ogłoszenia w kategorii Części będzie obowiązywał specjalny pakiet obejmujący dodanie 5 000 ogłoszeń w cenie 200zł. 
 

Zdajemy sobie sprawę z ogromu pracy przy wprowadzaniu ogłoszeń z częściami, szczególnie przy większych ilościach – dlatego wprowadzamy powyższe warunki, chcąc zapewnić sprzedającym oszczędność czasu i finansów w przypadku wystawiania asortymentu. Tym samym wspólnie zadbamy, aby klienci mieli dostęp do jak największej ilości produktów. 

Darmowe pakiety ogłoszeń w kategorii Części
Darmowe pakiety ogłoszeń w kategorii Części
Darmowe pakiety ogłoszeń w kategorii Części