Honda Cr-v

Honda CR-V - opinie

Jeśli przeglądając auta używane, natrafimy akurat na produkowany przez firmę Honda model CR-V, to mamy naprawdę wielkie szczęście. Szczególnie jeśli okaże się, że SUV ten nie jest importowany, tylko pochodzi z naszego lokalnego rynku wtórnego. Inwestycja w ten model to najlepsze co moglibyśmy zrobić i z pewnością przekonamy się o tym, gdy bez najmniejszych problemów będzie służył nam długie lata.

Honda CR-V - ogólnie

Samochód ten ma naprawdę wiele zalet, które w ogóle nie podlegają dyskusji. Mimo wielu superlatywów nie jest jednym z najczęściej wybieranych modeli w swoim segmencie. Honda CR-V charakteryzuje się zarówno przestronnym wnętrzem, jak i bagażnikiem. Możemy być pewni, że żadnemu z pasażerów nie zabraknie w niej miejsca. Wybierając tego SUV-a, decydujemy się a niesamowity komfort jazdy. Dodatkowym atutem jest to, że producent bogato wyposażył większą część egzemplarzy.

Honda CR-V - charakterystyka

Pierwszy model Hondy CR-V został wyprodukowany w 1995 roku, a jej produkcja trwa po dziś dzień. W ciągu tego czasu powstało 8 generacji tego samochodu. Model ten posiada nadwozie typu kombi. Silnik zamontowany w tym egzemplarzu Hondy ma moc od 120 do 193 KM, dzięki czemu jej maksymalna prędkość wynosi do 202 km/h. Jednostka napędowa tego samochodu ma pojemność od 1498 do 2400 cm3 i napędzana jest dieslem, benzyną lub w zestawieniu benzyna-prąd. Honda CR-V ma dołączany napęd na 4 koła off road, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła, a jej średnie spalanie wynosi od 4,4 do 9,7 l na 100 km, co oczywiście zależne jest od modelu, jaki zdecydujemy się zakupić.

Wady Honda Cr-v

Wady w tym modelu praktycznie rzecz biorąc, nie istnieją. Przyczepić można by się było jedynie do słabego wygłuszenia wewnątrz samochodu i tego, że części zamienne do niego czasami bywają ciężko dostępne. Jeśli chodzi o jakiekolwiek awarie, to występują one tak rzadko, że nie sposób znaleźć informacje na ich temat. Dla wielu kierowców ten samochód to nr 1 właśnie dzięki swojej bezawaryjności.