Nissan Navara - jaki najlepszy silnik?

Nissan Navara - jaki najlepszy silnik?

Nissan w ostatnim czasie podbija rynek. Coraz więcej osób decyduje się na zakup samochodu właśnie tej marki. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że jest wiele interesujących modeli, na które warto zwrócić uwagę. Jakie więc w tym przypadku warto wybrać?

 

Nissan coraz chętniej wybierany

Bardzo wiele osób decydując się na zakup swojego auta, chce przede wszystkim wybrać pojazd wysokiej jakości. Jest to istotne w szczególności dla tych klientów, którzy decydują się na samochód nowy lub kilkuletni używany z nadzieją, że posłuży im przez bardzo długi czas. Jednak niezależnie od tego, na jaki pojazd się decydujemy oraz ile mamy gotówki, musimy wybrać taki model, który zapewni nam i naszej rodzinie bezpieczeństwo na drodze. Taki jest z pewnością model Nissan Navara. Ten japoński pick-up w ostatnim czasie podbija rynek i nie wygląda na to, aby jego popularność spadła. Na co w szczególności zwrócić uwagę, gdy decydujemy się na zakup?

 

Nissan Navara - jego najlepszy silnik

Choć często dany model samochodu produkowany jest stosunkowo krótko, w tym czasie może być sprzedawany z różnorodnym wyposażeniem. Mowa tutaj nawet o silniku, który w poszczególnych modelach może się różnić. W przypadku Nissana Navary, najlepszym silnikiem do tego samochodu jak twierdzi wielu mechaników jest z pewnością wysokoprężny V6 i tym samym solidnie wzmocniony 190-konny wariant 2,5 dCi. 

 

Jest to popularne rozwiązanie, które zostało wprowadzone w 2010 roku i tak naprawdę od tego czasu Nissan Navara posiada właśnie taki silnik, który jest solidny i niezawodny. Zdawać by się mogło, że jest idealnie przeznaczony właśnie do tego modelu, co z pewnością potwierdza bardzo wielu klientów, którzy nabyli w ostatnim czasie tego pick upa. Z kolei dostępny tylko i wyłącznie w amerykańskim Frontierze to silnik V6 4,0 (269 KM). W ofercie znajdziemy również diesle, między innymi R4 2,5 (170, 174–190 KM), jak również V6 3,0 (231 KM).

 

Jeżeli poszukujemy bezawaryjnego samochodu, który będzie nam służył przez bardzo długi czas, powinniśmy zdecydować się na model Nissana. To właśnie ta japońska marka jest znana ze swojej precyzji i możemy być pewni, że decydując się na taki zakup posłuży on nam bardzo długo. Jest to istotne, ponieważ samochód nie będzie przez nas wymieniany co roku i tym samym warto zainwestować w naprawdę sprawdzony model. Istotny jest także silnik naszego pojazdu, który często jest określany jako jego serce. W tym przypadku warto zdecydować się na dedykowany silnik do tego modelu, ponieważ dzięki temu mamy pewność co do jego niezawodności. Z pewnością Nissan Navara jest modelem, w który warto zainwestować, jeśli myślimy o pojeździe bezpiecznym oraz mało awaryjnym.

Nissan Navara - jaki najlepszy silnik?
Nissan Navara - jaki najlepszy silnik?
Nissan Navara - jaki najlepszy silnik?