Seat Arona

Seat Arona - opinie

Jeśli chcemy zakupić samochody używane idealnie nadające się do jazdy po mieście to doskonałym rozwiązaniem będzie Seat Arona. Mimo kilku wizualnych mankamentów wewnątrz z pewnością spełni swoje zadanie. Ten miejski crossover  jest zdecydowanie wygodny i niezwykle sprawny.

Seat Arona ogólnie

Samochód ten zapewnia nam naprawdę całkiem niezły komfort jazdy, co jest szczególnie istotne, gdy podróżujemy całą rodziną, zwłaszcza daleko. Jeśli chodzi o wykończenie wnętrza to jest ono bardzo podobne do tego jakie ma Seat Ibiza. Wnętrze niestety nie jest wykonane z najlepszej jakości materiałów. Wręcz przeciwnie pozostawia ono naprawdę wiele do życzenia. Zaleta są z pewnością bardzo dobrze działające multimedia. Dodatkowo wsiadając za kierownicę tego samochodu siadamy wysoko, co osobiście dla wielu kierowców jest dużym udogodnieniem. Auto jest naprawdę przestronne, a to się ceni. Ponadto ma ono doskonałą zwrotność co jest ważne szczególnie w mieście.

Seat Arona - charakterystyka

Seat Arona jest modelem produkowanym od 2017 roku aż do dziś. Samochód ten należy do segmentu klasy małej. Kupując samochody używane Seat Arona, możemy wybrać nadwozie typu hatchback. W ciągu 4 lat produkcji powstała 1 generacja tego modelu. Silnik samochodu Seat-a ma moc od 95 do 150  KM, tak więc maksymalna prędkość jaką osiągniemy Seatem Arona to 205 km/h. Pojemność silnika wynosi od 999 do 1598 cm3, zasilany jest dieslem lub benzyną. Samochód posiada napęd przedni. Model ten produkowany przez firmę Seat ma długość do 4,1 metrów, a jego średnie spalanie wynosi od 4 do 5,1 l na 100km.

Seat Arona - wady

Zależnie od tego, gdzie kto podróżuje wadą może okazać się chociażby problem z małą mocą podczas ruszania pod wzniesienia lub w górach. Tam też samochody Seat Aron spalają zdecydowanie więcej paliwa. Z tego względu nie są one polecane dla osób na co dzień poruszających się takimi trasami. Według kierowców najczęściej uszkodzeniom ulega elektronika, elektryka, oświetlenie, układ hamulcowy czy układ wydechowy. Jednak w większości przypadków samochód ten jest mało awaryjny.

 

 

Seat Arona - opinie
Seat Arona - opinie
Seat Arona - opinie