Skoda Kamiq

Skoda Kamiq - opinie

Jeśli zależy nam na tym, aby zakupić świetnego, komfortowego SUV-a, koniecznie powinniśmy sprawdzić Skodę Kamiq. Z pewnością tego nie pożałujemy. Samochody używane takie jak ten model produkowany przez firmę Skoda są przestronne, praktyczne i komfortowe – dlatego dobre dla każdego kierowcy ceniącego sobie wygodę.

Skoda Kamiq ogólnie

Model Kamiq jest to zdecydowanie jednym z najpopularniejszych i najmniejszych samochód typu miejski SUV w ofercie Skody. Jest to egzemplarz bardzo przestronny nie tylko wewnątrz kabiny – Kamiq ma również przestronny bagażnik. We wnętrzu samochodu znajdują się wygodne sportowe fotele, świetny, starannie wykończony kokpit. Ogólnie jeśli chodzi o design samochodu, to nie można mu niczego zarzucić. Aby ułatwić nam życie Skoda wyposażyła te egzemplarze w dużą ilość przydatnych schowków. Kamiq jest samochodem praktycznym z bardzo dobrym zawieszeniem.

Skoda Kamiq - charakterystyka

Skoda Kamiq jest egzemplarzem produkowanym od 2019 roku aż do dziś. Samochód ten należy do segmentu klasy niższej średniej. Kupując samochody używane Skoda Kamiq, możemy liczyć nadwozie typu hatchback. W ciągu 2 lat produkcji powstała 1 generacja tego modelu. Silnik samochodu Kamiq ma moc od 95 do 150 KM, tak więc maksymalna prędkość, jaką osiągniemy, wybierając ten model to 210 km/h. Pojemność silnika wynosi od 999 do 1498 cm3, zasilany jest benzyną. Samochód posiada napęd przedni. Kodiaq ma długość do 4,3 metrów, a jego średnie spalanie wynosi od 5,4 do 8,0 l na 100 km. Bagażnik w zależności od modelu ma maksymalną ładowność do 1395 litrów.

Skoda Kamiq - wady

Model Kamiq produkowany przez firmę Skoda jest samochodem bezawaryjnym. Jedyne usterki, jakie zgłaszają kierowcy na co dzień poruszający się tym egzemplarzem to słabe wyciszenie samochodu czy drżenie w kabinie szczególnie odczuwalne przy większych prędkościach. Mankamentem są także wysokie ceny katalogowe samochodów. Są one co prawda dość wysokie, jednak model ten w stu procentach zrekompensuje się nam swoją wysoką cenę jakością i bezawaryjnością.

 

 

 

Skoda Kamiq - opinie