Współpraca z AutoMarket24

Współpraca z AutoMarket24

Samochody.pl to projekt, który w przeciągu zaledwie kilku miesięcy działalności zdobył zaufanie wśród sporej ilości użytkowników. Wzmacniająca się pozycja na rynku przekłada się jednocześnie na wzrost oczekiwań klientów. Oprócz technicznych udogodnień, które na bieżąco wprowadzamy, ważne są zarówno dla odbiorców, jak i dla nas, nowe możliwości współpracy i integracji. 

Dla każdego rozwijającego się projektu ważne jest partnerstwo z liderami na rynku, dlatego zrozumiałym jest, że po pierwszych rozbudowach portalu, priorytetem stała się dla nas integracja z platformą Auto-Market. Do liderów bez wątpienia należy firma AproSoft, producent oprogramowania am24.online służącego do kompleksowego zarządzania komisami i salonami samochodowymi. Auto-Market to narzędzie pomocne właściwie na każdym etapie sprzedaży pojazdów. Sprzedający oprócz tworzenia bazy swoich ofert i eksportu na wybrane portale z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, ma możliwość automatycznego generowania umów komisowych, umów sprzedaży i faktur VAT. W ostatnim czasie udało nam się z sukcesem nawiązać współpracę i wykonać integrację z oprogramowaniem umożliwiając tym samym użytkownikom eksport ogłoszeń na nasz portal Samochody.pl. Chcąc umocnić nasze partnerstwo przygotowaliśmy specjalną ofertę dla użytkowników korzystających z am24.online. 

Dla obecnych Klientów 

Klienci Auto-Marketu są objęci dedykowaną promocją na naszym portalu – konta założone poprzez am24.online otrzymają darmowe pakiety 999 ogłoszeń do wykorzystania co miesiąc przez cały rok (do konta zostanie przypisane 12 pakietów uruchamiających się automatycznie co 30 dni). 

Jeśli jesteś użytkownikiem oprogramowania am24.online i chcesz skorzystać z naszej oferty wystarczy, że podczas eksportu ogłoszeń zaznaczysz również Samochody.pl - konto zostanie automatycznie utworzone, a Twoja pełna oferta będzie widoczna na naszym portalu. Twoim loginem będzie adres e-mail podany w Auto-Markecie, na tę samą skrzynkę przyjdzie od nas wiadomość systemowa z linkiem do nadania hasła do konta. Link jest ważny bezterminowo (wygaśnie po pierwszym ustaleniu hasła), jednak jeśli utracisz naszą wiadomość wystarczy przy logowaniu wybrać opcję Zapomniałem hasła, a mail zostanie ponowiony. Aby otrzymać darmowe pakiety napisz wiadomość na [email protected], a w wiadomości podaj adres e-mail na jaki masz założone konto na platformie Auto-Market. Bez obaw, Twoje ogłoszenia będą widoczne dla poszukujących od razu. W razie dodatkowych pytań nasza Pomoc Techniczna pozostaje do Twojej dyspozycji. 

Dla nowych Klientów 

Jeśli nie posiadasz konta na am24.online i Samochody.pl, a chciałbyś rozpocząć z nami współpracę to napisz do nas na [email protected], a wspólnie dobierzemy specjalne warunki również dla Ciebie!

Bądź na bieżąco! 

Na integracji nie poprzestajemy, mierzymy znacznie wyżej i chcemy zawsze więcej - chcemy zaoferować Wam znacznie więcej niż dotychczasowe rozwiązania. Co zatem będzie następnym krokiem? Sprawdzajcie nasze aktualności i informacje na mediach społecznościowych, a z pewnością będziecie na bieżąco: 


Facebook www.facebook.com/portalsamochodypl/ 
Instagram www.instagram.com/pl_samochody/ 
Linkedin www.linkedin.com/company/samochody-pl 
Twitter www.twitter.com/samochody_pl