Samochody osobowe używane i nowe na sprzedaż

Renault Arkana

Ogłoszenia sprzedaży Renault Arkana

Renault Arkana

Renault Arkana to samochód, który jest doceniany przez wielu kierowców za posiadanie nowoczesnych rozwiązań. Na rynku motoryzacyjnym jest on dostępny w wersji hybrydowej, z napędem E-TECH Hybrid 140 KM i TCe 160 z układem miękkiej hybrydy 12 V oraz w wersji R.S. Jak prezentuje się sylwetka oraz wnętrze tego innowacyjnego pojazdu?

Renault Arkana samochód o niepowtarzalnym stylu

Ten innowacyjny pojazd dzięki dużemu prześwitowi, atletycznej linii dolnej części nadwozia oraz mocno zarysowanym nadkolom wręcz idealnie wpisuje się w stylistykę nowoczesnych SUV-ów. Niesamowite wrażenie sylwetki wzmacniają znajdujące się z przodu oraz tyłu osłony oraz zabezpieczenia nadkoli. Dzięki lekko opadającej linii dachu oraz oszklonej powierzchni sięgającej aż po tylną szybę została w idealny sposób podkreślona dynamika stylu coupé. Na środku grilla znajduje się rzucające się z daleka w oczy logo marki.

Reflektory z przodu zostały wykonane za pomocą technologii LED. Ze względu na charakterystyczny kształt litery C prezentują się one bardzo nowocześnie. Imponujące wrażenie sprawiają także tylne światła, które są połączone z sobą pasem biegnącym przez całą szerokość tylnej klapy. Wysoką klasę oraz niepowtarzalność tego pojazdu podkreślają chromowane obramowania szyb, boczne listwy oraz emblematy znajdujące się w przednich błotnikach.

Renault Arkana – innowacyjne wnętrze w stylu high-tech

Wnętrze tego pojazdu zachwyca niejednego kierowcę. Jest ono bowiem wyposażone w cyfrowy wyświetlacz, którego przekątna, w zależności od wersji, wynosi 4,2 lub 10,2 cala.

W kokpicie nie brakuje również środkowego ekranu o przekątnej, która wynosi 7 lub 9,3 cala. Z kolei na konsoli środkowej znajduje się pojemny schowek z ładowarką indukcyjną do smartfonów. Renault Arkana został także wyposażony w automatyczny hamulec postojowy z funkcją „Auto hold”. W Polsce najtańszą wersję będzie można nabyć w kwocie od 111 900 zł.

Artykuły i porady

Renault Arkana FAQ:


Jakie jest średnie spalanie Renault Arkana?

Renault Arkana, zadebiutowało na rynku wtórnym, jako jeden z lepszych modeli samochodów osobowych Renault. Jest to samochód francuskiej produkcji, typu SUV, których na rynku możemy znaleźć coraz więcej. Jest on inspiracją z modelu Renault Clio oraz Renault Captur, co szczególnie można zauważyć po wnętrzu samochodu. Renault Arkana, posiada kilka różnych egzemplarzy silników, z którymi możemy spotkać się w tych konkretnych modelach samochodów. Jest to znakomita propozycja dla większości zainteresowanych zakupem klientów i nie tylko. Renault Arkana, cechuje się dobrym poziomem średniego spalania, które waha się w okolicach 9.2-11.0 litrów na 100 kilometrów. Jest to bardzo dobry wynik jak na samochód osobowy typu SUV, ponieważ nie posiada on najmniejszych wymiarów, przez co potrafi spalać więcej paliwa niż wygląda to u standardowych wielkości modeli samochodów, nie tylko marki Renault, ale również różnych innych modeli. Renault Arkana, jest bardzo dobrym wyborem dla każdego.

Jaki silnik wybrać Renault Arkana?

Renault Arkana, jest samochodem osobowym, który jest bardzo popularny na rynku samochodowym firmy Renault. Jest to jeden z jej nowocześniejszych modeli samochodów, które w aż takim stopniu stały się popularne w krótkim czasie. Model tego konkretnego samochodu, posiada kilka różnych rodzajów silników, które różnią się od siebie nie tylko pojemnością silnika, ale również mocą, którą możemy poznać po ukazanych koniach mechanicznych. Jeśli chodzi o silniki benzynowe, najczęściej spotykane oraz najbardziej popularne są 1.3l TCe, który posiada moc aż 140 koni mechanicznych, silnik 1.3l RCe, który posiada natomiast moc 158 koni mechanicznych. Jednak na silnikach benzynowych marka Renault nie zakończyła swojej produkcji. Renault Arkana, posiada dodatkowo napęd hybrydowy, który posiada silnik o pojemności 1.6l E-Tech, o następującej mocy, 143 koni mechanicznych. Są to silniki ekonomiczne, których średnie spalanie jest na dobrym poziomie, zwłaszcza jeśli spojrzymy na wymiary Renault Arkana

Jakie są opinie o Renault Arkana?

Renault Arkana, jest samochodem typu SUV, na którego temat, opinie wszelkich klientów są podzielone. Jest to samochód, który w ogólnym znaczeniu robi bardzo dobre wrażenie, zwłaszcza za świetny komfort jazdy, który jest bardzo istotnym elementem. Dodatkowo warto podkreślić, że Renault Arkana ma bardzo dobrej jakości wyciszenie samochodu, a dodatkowo posiada dobry poziom średniego zużycia paliwa i nie tylko. Jest to bardzo istotna kwestia, jeśli chodzi o długie podróże z rodziną, do których Renault Arkana jest świetnie przystosowany. Samochód ten sprawdzi się idealnie do jazdy nie tylko po mieście, ale także w dłuższe trasy, z którymi również klienci często się zmierzają. Renault Arkana, posiada bardzo dużą ilość zwolenników, którzy są zadowoleni z tego modelu samochodu, wady raczej nie występują konkretnie w tym modelu. Samochód jest w pełni bezawaryjny, co dodatkowo pozwala na zapewnienie sobie komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Renault Arkana jest świetnym wyborem dla każdego.

Jakie są wymiary Renault Arkana?

Renault Arkana, jest świetną opcją dla dużej ilości klientów, którzy preferują większe rozmiary samochodów osobowych i nie tylko. Ten konkretny model firmy Renault, jest świetny dla rodzin z dziećmi, zwłaszcza znakomicie sprawdzi się w dłuższe podróże, które wymagają dobrej jakości samochodu, który nie będzie sprawiał jakichkolwiek problemów przez cały czas jazdy do celu. Renault Arkana, mierzy dokładnie 4568 mm długości, 1821 mm szerokości, 1576 mm wysokości oraz dodatkowo rozstaw osi wynosi dokładnie aż 2720 mm. Warto również wspomnieć o dobrze wyposażonym bagażniku, którego pojemność sięga aż 513 litrów, a po rozłożeniu tylnych siedzeń, pojemność bagażnika zwiększa się aż do 1296 litrów. Jest to samochód osobowy typu SUV, który poradzi sobie z wszelkiego rodzaju drogami, nawet tymi trudnymi do przejechania, ponieważ jest odpowiednio przystosowany nie tylko do warunków miejskich, ale również do warunków ciężkich. Renault Arkana, to jeden z lepszych modeli samochodów firmy Renault.