Audi Q7

Audi Q7 - opinie

Kupując samochody używane, koniecznie należy zapoznać się z opiniami na ich temat. Warto poznać także ich wyposażenie oraz wszystkie parametry, ponieważ wtedy będziemy w stanie wybrać taki, którego nie będziemy musieli naprawiać co najmniej raz na kwartał.

Audi Q7 - ponadczasowy SUV

Wnętrze Audi Q7 to prawdziwy diament wśród kamieni. Jego panoramiczne szyby zapewniają nam niezapomniane wrażenia podczas jazdy, a liczne schowki umieszczone w tym modelu zapewnią jego funkcjonalność. Audi Q7 jest bardzo nowoczesne, eleganckie i komfortowe. W samochodzie tym mamy naprawdę dużo miejsca zarówno dla siebie, jak i dla naszego bagażu. Siedzenia w tym modelu są w pełni regulowane, dzięki czemu komfort jazdy jest jeszcze większy. Jest to zdecydowanie prestiżowy samochód godny polecenia. W tym wypadku producent Audi również naprawdę się postarał.

 

Audi Q7 - co w trawie piszczy?

Audi Q7 to potężny SUV z nadwoziem typu kombi. Jest to naprawdę auto z wysoką klasą. Jego produkcja rozpoczęła się już w 2005 roku i trwa po dziś dzień. W ciągu tych 16 lat na rynku pojawiły się zaledwie 4 generacje Q7. SUV ten to zdecydowanie ekskluzywny samochód osobowy. Silnik Audi Q7 jest naprawdę duży, ponieważ jego moc wynosi od 204 do 500 KM. Dzięki czemu jesteśmy w stanie rozpędzić się do przysłowiowej setki nawet w 5,5 sekundy. Pojemność silnika wynosi od 2967 do 5934 cm3. Jadąc Audi Q7 możemy osiągnąć maksymalną prędkość 250 km/h. SUV ten cechuje stały napęd na 4 koła off road. Audi Q7 możemy zatankować benzyną lub dieslem, jeździ również w konfiguracji diesel-prąd.

Awarie w Audi Q7

Niestety jest to samochód drogi zarówno w zakupie, jak i utrzymaniu. W tym nowoczesnym modelu częstym usterkom ulega akumulator, którego wymiana jest dość droga. Dodatkowo żaden z silników montowanych w tych samochodach jest w pełni bezawaryjny. Jeśli wybierzemy Audi Q7 z zawieszeniem pneumatycznym musimy liczyć się z koniecznością wymiany miechów. Niestety naprawa takiego modelu jest bardzo droga tak jak i zamienne części do niego.

 

Audi Q7 - opinie
Audi Q7 - opinie
Audi Q7 - opinie