Opel Movano

Jakie są opinie o Opel Movano

Jeśli szukamy samochodu, który nie zawiedzie nas na długich trasach, będzie prosty w obsłudze i nie spali dużo paliwa powinniśmy wybrać Opel Movano. Samochody dostawcze używane takie jak ten Opel mają bardzo dużo zalet, a w dodatku od lat cieszą się popularnością wśród swoich użytkowników.

Opel Movano ogólnie

Opel Movano chwalony jest przez wielu kierowców ze względu na swoją dużą pojemność oraz komfort jazdy, jaki zapewnia. Nie zdarza się też, aby zbyt często ulegały one awariom. Model ten ma wysokie drzwi boczne, które znacznie ułatwiają załadunek. Tutaj cena idzie w parze z jakością. Charakteryzuje się mocnymi silnikami, dobrym zawieszeniem i dynamiką jazdy. Długość samochodu może osiągać nawet 6,9 metrów długości, tak więc jest to dość duży model. Całość wnętrza prezentuje się dość dobrze, choć nie jest zbyt nowoczesne.

Opel Movano - charakterystyka

Opel Movano jest egzemplarzem produkowanym od 1998 roku aż po dziś dzień. Samochód ten należy do segmentu klasy wyższej egzemplarzy osobowo-dostawczych. Kupując samochody używane Opel Movano, możemy wybrać nadwozie typu kombi, pickup czy furgon. W ciągu 23 lat produkcji powstały 2 generacje tego modelu, a od 2022 roku trzeci trafi na produkcję. Silnik samochodu Opel ma moc od 80 do 180 KM, tak więc maksymalna prędkość, jaką osiągniemy wybierając Movano to 110 km/h. Pojemność silnika wynosi od 1870 do 2799 cm3, zasilany jest dieslem lub benzyną. Samochód posiada napęd przedni lub napęd tylny. Movano ma średnie spalanie od 7,5 do 16,0 l na 100 km. W zależności od modelu może posiadać od 2 do 17 miejsc.

Opel Movano - wady

Tym do czego można by było się przyczepić jest z pewnością wyposażenie Opla Movano. Nie posiada on nowoczesnych rozwiązań dotyczących, chociażby systemów bezpieczeństwa. Wadą jest również słabe wyciszenie wewnątrz samochodu, które jest szczególnie odczuwalne przy większych prędkościach. Kierowcom, którzy są wysocy, może być ciężko odnaleźć wygodną pozycję ze względu na to, że kabina w Movano nie należy do zbyt przestronnych. 

 

 

Jakie są opinie o Opel Movano