bmw

Korzyści z zakupu używanego BMW z salonu - BMW Preminum Selection

BMW to wiodący na rynku niemiecki koncern motoryzacyjny, który oferuje swoim klientom certyfikowane pojazdy używane. Skorzystać mogą oni z atrakcyjnego programu BMW Premium Selection. Co to takiego? Jakiego rodzaju samochody są do niego dopuszczane?

 

Samochody używane i ich zalety

Samochody używane mają spore grono zwolenników. Trudno się temu dziwić. Nie są one bowiem pozbawione zalet. Jedną z nich jest korzystna cena. Poświęcając nieco więcej czasu na poszukiwania, znaleźć można tanie auto z mocnym silnikiem i bogatym wyposażeniem. Używane auto to także sprawdzony sposób na to, by uniknąć najwyższego spadku jego wartości, z którym mamy do czynienia w ciągu pierwszych kilku lat od zakupu nowego samochodu. Co za tym idzie, kupując pojazd pod uwagę należy wziąć zarówno cenę zakupu, jak i wartość rezydualną. Jak pokazują statystki, auta w ciągu pierwszego roku tracą około 30% swojej wartości, a po upływie 3 lat — 50%. Do niewątpliwych atutów używanych samochodów zalicza się także brak konieczności przeprowadzania napraw w autoryzowanym salonie ASO, co niekiedy wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. Proste czynności serwisowe bez obaw można powierzyć zaufanemu, zaprzyjaźnionemu warsztatowi. Warto wspomnieć tutaj także o ogromnej dostępności używanych samochodów. Kierowcy mają do wyboru tysiące pojazdów różniących się od siebie wersją silnikową czy wyposażeniową. To idealne rozwiązanie dla osób, które muszą w krótkim czasie znaleźć dla siebie samochód. Takiego zakupu można z łatwością dokonać w przeciągu kilku godzin. Wielu kierowców nie jest świadomych tego, że nowe auta nie są pozbawione wad. Mowa tutaj o różnego rodzaju niedociągnięciach wykonawczych, projektowych czy materiałowych, które wychodzą na jaw po pewnym czasie. Kupując używany pojazd, można ich z łatwością uniknąć.

 

bmw

BWM Premium Selection — najważniejsze informacje

Do wspomnianego powyżej programu BMW Premium Selection dopuszczalne są samochody używane mające nie więcej niż 5 lat i przebieg poniżej 120 000 kilometrów. Muszą one spełniać szereg standardów. Po przejściu szczegółowej kontrol 360 stopni, która obejmuje przegląd techniczny i wizualny, auta zostają objęte minimum 24 — miesięczną gwarancją na wszystkie elementy elektroniczne i mechaniczne. W ofercie BMW najczęściej można się spotkać z rocznymi lub dwuletnimi samochodami o małym przebiegu, z bogatym wyposażeniem. Auta używane BMW Premium Selection są dostępne wyłącznie u autoryzowanych dealerów BMW Premium Selection. Po zakupie, nie muszą być one serwisowane przez kolejne 6 miesięcy lub 10 000 przejechanych kilometrów.

 

Do niewątpliwych atutów programy BMW Premium Selection można zaliczyć także atrakcyjne finansowanie. Mowa tu o BMW Comfort Lease dla samochodów używanych. Dzięki gwarantowanej przez BMW Financial Services wartości końcowej pojazdu, ta forma finansowania zapewnia niskie raty miesięcznie, które są znacznie bardziej korzystne niż w przypadku klasycznego leasingu czy kredytu. Oferta ta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. By uzyskać atrakcyjną ofertę leasingową i ubezpieczeniową, wystarczy się skontaktować z najbliższym Dealerem BMW Premium Selection.

 

bmw

BMW Premium Selection — zalety

Dlaczego warto skorzystać z programu BMW Premium Selection? To idealne rozwiązanie dla osób szukających wysokiej jakości, dobrze wyposażonego, używanego samochodu, z pewnego źródła, z gwarancją bez zbędnego ryzyka. Kierowcy mogą tu również liczyć na atrakcyjne finansowanie oraz pakiet usług dodatkowych. Każdy certyfikowany samochód używany marki BMW posiada pełną historię sprawdzoną przez dealera BMW Premium Selection. Dzięki temu, potencjalny nabywca może z łatwością uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat serwisowania, napraw, wypadków czy poprzednich właścicieli. Jak skorzystać z wspomnianego programu? W tym celu, wystarczy skontaktować się z dealerem BMW Premium Selection lub zapoznać się z regularnie aktualizowaną bazą aut.

 

 

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę przy sprawdzeniu używanej Mazdy w ASO?