Renault Master

Renault Master - opinie

Francuska firma Renault, która wyprodukowała model Master, wykonała naprawdę kawał dobrej roboty. Można nawet rzec, że zrobili oni krok milowy, jeśli chodzi o tego dostawczaka. Jest on wygodny, komfortowy oraz lekki. Tak więc, jeśli wciąż zastanawiasz się, czy samochody dostawcze używane firmy Renault są odpowiednie, to możesz mieć pewność, że wybierając je, będziesz zadowolony.

Design Renault Master

Przy zakupie samochodów dostawczych jednym z głównych czynników, jakie kierowcy biorą pod uwagę, jest ich spalanie. Jeśli robimy długie trasy, to jest to naprawdę ważna rzecz. Ogólne koszty eksploatacji Renault również nie są specjalnie wysokie, co jeszcze bardziej przemawia za jego zakupem. Samochód należy do modeli bezawaryjnych, tak więc spokojnie możecie ruszać nim w dalekie trasy.

Charakterystyka Renault Master

Produkcja Renault Master trwa nieprzerwanie od 1981 roku aż do dziś. W ciągu aż 40 lat stworzono zaledwie 4 generacje tego modelu. Renault Master należy do klasy wyższej samochodów dostawczych. Silnik tego modelu ma moc od 80 do 170 KM. Posiada on pojemność od 1870 do 2299 cm3. Dzięki takim parametrom Renault Master jest w stanie rozpędzić się do 243 km/h. Model ten wyposażony został w napęd przedni, tylny i 4x4. Zasilany jest benzyną lub dieslem. Średnie spalanie Renault wynosi od 6,9 do 9 l na 100 km w zależności od modelu, który wybierzemy. Długość użytkowa wewnętrzna tego samochodu może wynosić nawet 4383 cm, natomiast szerokość 1765 cm.

Wady Renault Master

W zależności od tego, jaką wersję silnikową Renault Master wybierzemy, możemy liczyć się z awaryjnością rozrządów. Wada ta dotyczy silników Diesla. Kolejnym mankamentem jest to, że starsze roczniki z reguły są już pokryte rdzą. Niestety czas w tym przypadku robi swoje. Na próżno szukać w tym modelu większych wad czy częstszych awarii. W samochodach Renault ich zwyczajnie nie ma. Niektórzy kierowcy skarżą się jeszcze na zbyt małą ładowność samochodu, jednak to również zależy od tego, jaki model zakupili. Oprócz tych małych mankamentów kierowcy są bardzo zadowoleni z Renault Master.

Renault Master - opinie
Renault Master - opinie
Renault Master - opinie