expand_moreclose
expand_moreclose
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
km
expand_more
km
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
cm³
expand_more
cm³
expand_more
KM
expand_more
KM
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more
expand_more

Suzuki Ignis FAQ:


Jakie jest średnie spalanie Suzuki Ignis?

Z pewnością dzisiaj samochody marki Suzuki mimo wszystko są dzisiaj kojarzone z dobrymi rozwiązaniami technicznymi. Nie inaczej jest w przypadku Suzuki Ignis, który jest po prostu kolejnym modelem wyznaczającym pewne trendy. Z pewnością dużą uwagę należy przyłożyć do oceny spalania paliwa, ponieważ spalanie Suzuki Ignis jest dzisiaj na poziomie około 4,7 do 6,4 litrów paliwa, ale przy nieco lepszym silniku. Tak więc korzystając z gotowych rozwiązań, możemy być pewni, że uda nam się utrzymać to niskie zużycie, co w tym wypadku będzie dla nas w pełni korzystne, zwłaszcza jeśli poruszamy się nie tylko po drogach miejskich. Tutaj po prostu musimy zadziałać sami w odpowiedni sposób. Na pewno średnie zużycie paliwa prezentuje się tutaj odpowiednio dobrze i można powiedzieć, że jeśli szukamy czegoś w miarę ekonomicznego, to z pewnością ten model samochodu, może nam się wydać najlepszym rozwiązaniem. Jakby nie patrzeć warto dzisiaj poświęcić nieco więcej czasu na właściwą analizę modelu.

Jaki silnik wybrać Suzuki Ignis?

Auto tego typu może dzisiaj wzbudzać różne emocje, dlatego też trzeba tutaj po prostu postawić na pewne sprawdzone standardy, które dzisiaj wydają się być takim uniwersalnym wyborem. Silnik Suzuki Ignis nie jest szczególnie dużym napędem, ale zważywszy na fakt, że mamy tu do czynienia z autem o nieco mniejszych gabarytach taki fakt raczej nie dziwi. Ignis sam w sobie jest dosyć prostym samochodem, co akurat w tym wypadku też może być zaletą. Z pewnością najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest zastosowanie odpowiedniej hybrydy, która mogłaby okazać się tutaj naprawdę sprawdzonym napędem, zważywszy na fakt, że silnik o pojemności 1,2 litra i mocy 90 koni mechanicznych, wydaje się po prostu najbardziej dopasowany do tego małego samochodu. Tutaj nadmiar mocy nie byłby we właściwy sposób wykorzystany, dlatego też silnik musi być po prostu dostosowany do aktualnych możliwości tego samochodu. W porównaniu z poprzednimi modelami w tym segmencie nie jest źle, bo wiele rzeczy mimo wszystko zostało poprawionych.

Jakie są opinie o Suzuki Ignis?

W dzisiejszych czasach bardzo często używa się stwierdzenia miękka hybryda. Można powiedzieć, że taki opis świetnie nadaje się do określenia czym jest Suzuki Ignis. To przede wszystkim auto o prostej stylistyce, które ma za zadanie sprawdzać się podczas jazdy wąskimi uliczkami. Warto zauważyć, że tego typu zadania auto wykonuje w pełni poprawnie, a więc jest to już jakiś punkt odniesienia. Z pewnością opinie Suzuki Ignis są mieszane, nie wszyscy lubią małe samochody, jednak zważywszy na okoliczności, warto dać temu pojazdowi szansę. Przede wszystkim małe ekonomiczne auto też jest dzisiaj potrzebne, ponieważ znajdą się zainteresowani kierowcy, którzy lubują się w tego typu minimalistycznych pojazdach. Z pewnością to auto może być śmiało im dedykowane, ponieważ w takim rozwiązaniu auto jest w stanie nawiązać odpowiednie starcie. Dla niektórych to może być jednak nieco za mało, ale dla tych, dla których to w zupełności wystarczy, to z pewnością te osoby się dzisiaj nie zawiodą, dokonując swojego wyboru.

Jakie są wymiary Suzuki Ignis?

Jak już było wspomniane, mówimy tutaj o stosunkowo niewielkim samochodzie. Warto zauważyć, ze jeśli jest to kogoś pierwszy samochód, to z pewnością nada się on idealnie do szlifowania umiejętności za kierownicą. W tym celu auto to nadaje się wręcz doskonale, dlatego też nie można powiedzieć, że sam samochód jest nam zbędny, ponieważ w swoich realnych zadaniach zdaje się on sprawdzać naprawdę umiejętnie. Przede wszystkim warto podkreślić, że wymiary Suzuki Ignis to 370 centymetrów długości jak i 169 szerokości przy 160,5 centymetrach wysokości. Z pewnością robi to jakąś niewielką różnicę, ale mimo wszystko warto liczyć się z tym, że ogólna pojemność bagażnika to zaledwie skromne 260 litrów. Można więc powiedzieć, że auto pod tym względem nie jest szczególnie rozwojowe, ale trzeba brać pod uwagę fakt, że cały czas mówimy o niewielkim samochodzie, przez co ten brak większej ilości miejsca, można mu tutaj wybaczyć. Samo auto jest stosunkowo zwrotne, dlatego też dobrze sprawdzi się na wąskich ulicach.

Suzuki Ignis to mały, kompaktowy crossover produkowany był w latach 2000-2008. Następnie po latach przerwy został przywrócony do gamy w 2016 roku z trzecią generacją oferowaną do dziś. Mimo niewielkich rozmiarów Ignis jest 5-osobowym crossoverem z całkiem sporą przestrzenią wewnątrz. Do wyboru są trzy wersje wyposażenia - Comfort, Premium oraz Elegance. Dostępne są również opcje z napędem na cztery koła. Największą zaletą tego modelu jest jednak jest wysoka bezawaryjność. Suzuki Ignis jest trwałe i nie ulega awariom, zwłaszcza tym unieruchamiającym pojazd – nie bez przyczyny te modele utrzymują wysoką wartość na rynku aut używanych. Oprócz niezawodności w tak małym aucie miejskim dodatkowymi atutami jest podniesiony prześwit. Jeśli interesuje Cię nowy lub używany Suzuki Ignis, koniecznie sprawdź naszą stronę. Dostępne oferty sprzedaży są naprawdę zróżnicowane, więc z pewnością znajdziesz egzemplarz dopasowany do swoich potrzeb.